В периода от 21.06.2022г. до 23.06.2022 г се проведе работно посещение в гр. София. Участие в работното посещение взеха двама представители на Р Унгария – „Бързо реагиране и специални полицейски служби на Унгария, Национално бюро за разследване, Отдел за транснационална престъпност -Отдел за наркотици“. По време на срещите бяха споделени методи на работа и добри практики, бяха обсъдени възможностите за бъдещо сътрудничество между структурите. В общ план бяха обсъдени два текущи случая засягащи двете служби.
Категория: Новини





